Jsem tu pro Vás! 

Jmenuji se Iveta Neubergová (*1987)   

Dulou jsem se stala v roce 2022, kdy jsem prošla ročním kurzem pro duly u České asociace dul a stala jsem se její členkou. Nyní ve spolupráci se svou konzultantkou Adélou Lančovou procházím obdobím certifikace.

Jsem vdaná a s manželem máme 2 děti (Viktorii a Matouše). 

Vystudovala jsem Střední pedagogickou školu v Čáslavi a dále pokračovala na vysokou školu (Univerzita Karlova), kde jsem vystudovala obor Speciální pedagogika a na FTVS tělovýchova/učitelství. 

K myšlence stát se dulou mě vlastně navedly mé děti. Ukázaly mi, jak úžasný a dokonalý může být příchod na svět a díky nim jsem objevila mnoho dalších věcí s tím spojených. Zjistila jsem však, že ne vždy je to takto vnímáno. A pátrala jsem proč. Uvědomila jsem si, že ne každý má možnost mít dokonalou podporu u porodu, jako jsem měla já u svého prvního porodu. Tehdy to byl můj partner. Ale při druhém porodu se staral o dceru a já pocítila, že bych ráda měla u sebe podporující ženu, která tam bude stále se mnou a nikam neodejde. 

Na své cestě jsem postupně zjišťovala, jak všechno spolu souvisí. Když chci podporovat ženy během těhotenství a následně při porodu a po něm, je velmi důležité dovzdělat se i v oblasti kojení. 

Absolvovala jsem kurz u Přirozeného kojení a nově u Mamily a stala se tak jejich laktační poradkyní. 

Sama vím, jak náročné může být období v těhotenství a vím, jak moc dokáže relaxace uvolnit ženu a zároveň jí pomůže se více naladit na miminko. Proto jsem si rozšířila svůj kurz rekondičních masáží o kurz Těhotenské masáže.

Doufám, že pro ženy budu správná volba a pomůžu jim najít to, co hledaly.